Одеська – 7 хв. від вокзалу, 10 хв. від оперного

Вулиця Одеська розташована біля цирку. Тому тут близенько як і до залізничного вокзалу, так і до центру. Ціна теж говорить сама за себе. Житло, звичайно, не ВІП-класу, але тут є все необхідне. І цілодобова гаряча вода і індивідуальне опалення. А найближчим часом проведемо інтернет.

Більше детально:

2-спальний розкладний диван

Зручний диван, на якому цілком помістяться двоє.

Кабельне телебачення та ДВД

Дивіться канали кабельного телебачення або диски з фільмами

Постійна гаряча вода та автономне опалення

2-функційний котел підігріває воду та батареї. Зможете в будь-який час приймати гарячий душ, або самостійно регулювати температуру в кімнатах.

Є необхідна побутова техніка

Щось потрібно приготувати – користуйтеся кухонною технікою. Тут є електрочайник, мікрохвильова піч, холодильник, газова плита та весь посуд. Також побутові прилади – фен, праска, порохотяг теж можуть вам знадобитися.

2 рушника та чиста постільна білизна

При заселенні хтось з нас дасть вам комплект чистої постільної білизни та два рушники. Також, звичайно, у шафі є подушки та коцик.

На даний момент ціна житла на Одеській - 180 грн. за добу. Якщо ви вже щось за таку ціну переглядали, то знаєте, що у Львові такої ж якості і за таку ж ціну подобову квартиру можна знайти хіба на Сихові. Тому залишайте заявку на бронювання:


Введіть цей код:

-->