Проспект Свободи 22 – одразу ж біля оперного театру

Найпопулярніша квартира. Вам вона також сподобається тим, що центральніше, ніж вона, у Львові не може бути нічого. По суті, будинок 22 проспекту Свободи знаходиться прямо біля оперного театру. Затишна і домашня квартира.

Характеристики квартири:

Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом

Вам буде дійсно зручно спати на ортопедичному матраці. Також спеціально для цієї квартири я купив теплу ковдру із овечої шерсті.

Інтернет 4 мб – Безліміт від ОГО

Інтернет чудово працює – користуйтесь. Правда, раз в тиждень модем-роутер може підвиснути. В такому випадку потрібно тільки його виключити і ввімкнути, щоб він перезавантажився. І тоді знову працюватиме.

Додаткове спальне місце над кухнею

Вгорі над кухнею є невелике підвищення. Там теж є матрац, на якому може поспати дитина, або один дорослий. До речі, дивану, який є на фотографіях, у цій квартирі тепер немає. Тому, 2+2 тут вже не помістяться, лише 2+1.

Всі кухонні прилади

Зготуйте собі вечерю, використовуючи кухонні прилади – каструлі, виделки, штопор, тарілки і т.д. Також можете користуватися мікрохвильовкою, газовою плитою, електрочайником.

Вся необхідна побутова техніка

Користуйтеся феном для сушки волосся, переглядайте DVD. Також є пральна машина та праска – можете прасувати одяг.

2 рушники та постільна білизна

При заселенні дамо 2 рушники та комплект постільної білизни.

Можете вмикати кондиціонер

Якщо влітку буде надто спекотно – вмикайте кондиціонер.

Звичайно, у квартири на Свободи 22 є і свої недоліки. По-перше, ні кабельного, ні супутникового телебачення тут немає. Є тільки стандартні українські канали. По-друге, вхід в квартиру не парадний (зі сходової клітки), а по балкончику. На проживання в квартирі то ніяк не впливає, просто трохи незвично для туристів, які вперше у Львові і ще не знають, що такі входи у половину старих львівських квартир.

Отже, Свободы 22 коштує 300 грн. за добу – за цю ціну ви отримуєте все перераховане вище.

Якщо ви зацікавились – заповнюйте форму, наведену нижче і бронюйте квартиру!


Введіть цей код:

-->