Правила проживання в подобових квартирах

Здам вам квартиру тільки якщо ви приїхали з іншого міста. Якщо ви - львівянин, шукайте квартири у інших орендодавців. Я львів'янам квартир не здаю. .  

Чому не здаю львів'янам? Тому що з ними постійно якісь проблеми. Або день народження святкувати хочуть, або з сусідами не зовсім чемно поводяться, або хочуть з дівчатами по виклику розважитись на квартирі. Зрозумійте, мені краще здати житло по нижчій ціні, але нормальним людям, ніж потім сидіти у райвідділі міліції і виправдовувати своїх квартирантів.

Квартиру можна винайняти лише з метою проживання

Якщо ви хочете щось святкувати, проводити ділові переговори в квартирі, фотосесії, або інмимні зустрічі - звертайтесь по житло НЕ до мене!

При заселенні необхідно мати з собою паспорт

Переписую дані із вашого паспорту. Безпосередньо сам паспорт не забираю (це незаконно). Не переймайтесь, кредит під ксерокопію вашого паспорта не так легко взяти, як ви собі думаєте =) Але, якщо серйозно, то зрозумійте, що я ризикую набагато більшим, здаючи квартиру, ніж ви, її винаймаючи.

Житло погодинно і похвилинно не здається!

Не знаю, хто саме впровадив у Львові таку моду на погодинну оренду, але це мені не подобається. Згідно моїх моральних принципів. Нехай і втрачаю гроші через таку позицію.

Квитанції та звітні документи видаю тільки тим, хто ДІЙСНО проживав у квартирі.

Ви переночували у знайомих, а фірма оплачує вам відпустку і ви вирішили підзаробити? Вам потрібна квитанція, хоч ви насправді у мене на квартирі не проживали? Навіть не надійтеся. Відмиванням грошей я не займаюсь. Не вплутуйте мене у це.

Доба рахується з 12:00 (обід) до 11:00 наступнного дня.

Якщо ви хочете заїхати раніше, або виїхати пізніше - про це потрібно додатково домовлятися. Ви ж розумієте, що не завжди є можливість вас заселити о 7-й ранку? Тільки тому, що в такому випадку доведеться виселяти попередніх квартирантів о 06:00 ранку, або залишати квартиру на ніч незаселеною.

Намагайтесь не смітити в квартирі, а курити на балконі.

Хоча б для того, щоб мама з дитиною, які заїдуть після вас, не відчували цигаркового диму. Палити можна на балконі.

Неповнолітнім квартири не здаю

Зняти житло можна тільки, якщо вам більше 21-го року.

Після 23:00 не створюйте шуму в будинку

Поважайте спокійне життя сусідів - це ще +10 до вашої карми =)

Виконуйте правила поведінки в будинку

Не смітіть в під'їзді, зачиняйте двері на сходову клітку, підіймайтесь і спускайтесь сходами без зайвого шуму.

В приміщенні ходіть в тапках, а не у взутті

Спеціально для того, щоб вам було зручно, я закупив тапки з пінки (антигрибкові). Але можете привезти і свої.

За пошкодження майна передбачається матеріальна відповідальність

Ми з вами дорослі люди. Я розумію, що все може зламатися і не збираюся робити із мухи слона. Просто, надіюся на ваше людське ставлення до квартир, які на кілька днів стають вашим житлом. Водночас, якщо ви помітили якісь поломки, або недопрацювання з мого боку - обов'язково вкажіть на них, щоб мені стало соромно. Цим ми з вами покращимо послуги зі здачі нерухомості у Львові для наступних клієнтів.

Якщо ви перерахували завдаток і не приїхали, завдатку вам не повертаю

Погодьтесь, інакше який сенс в цьому завдаткові? В свою чергу, якщо я не заселю вас на квартиру через будь-які причини, одразу повертаю вам вдвічі більшу суму, ніж той завдаток, який ви мені перерахували. Або, якщо ви захочете, заселю вас на кращу квартиру по такій же ціні. На ваш вибір. Мені здається, це чесна домовленість.

От і всі правила і побажання. Якщо є якісь зауваження - напишіть мені. Залюбки обговорю їх з вами. Можливо, ви мені відкриєте очі на якісь недопрацювання з мого боку.

А тепер - пакуйте валізи і вирушайте до Львова!