Як винайняти квартиру - 9 простих кроків

Отже, ви вибрали подобову квартиру на цьому сайті і хочете приїхати у Львів і проживати у ній. Що для цього треба зробити?

Поетапно:

1. Зконтактуйтеся зі мною

Телефонуєте по телефону (067) 4-505-505, або на вкладці контакти залишаєте заявку.

Заявку варто залишати у тому випадку, коли до вашого приїзду залишилось більше, ніж два дні. Якщо ж ви бажаєте приїхати до Львова завтра-післязавтра, то краще зателефонуйте по вказаному телефону, бо заявки розглядаємо тільки на наступний день після того, як ви її залишили.

2. Домовляємось про умови

Ми з Вами детально обумовлюємо час заселення і виселення, кількість людей, які разом з Вами приїжджають до Львова, Ви уточнюєте всі питання, які Вас цікавлять. Раджу добре прочитати правила проживання у наших квартирах - там вже є певні відповіді на Ваші запитання. Зазначу, що якщо Ви хочете заїхати на один день - суботу, і хочете забронювати житло за місяць до приїзду - я тут не зможу Вам допомогти. На один день варто телефонувати за день до приїзду.

3. Надсилаю рахунок для оплати завдатку

Якщо під час телефонної розмови ми домовились про завдаток, я надсилаю на ваш e-mail рахунок для оплати. Ви його оплачуєте в будь-якому банку, або через інтернет, якщо користуєтесь Приват24. Якщо ж у завдатку нема потреби - ви зразу переходите до 5-го пункту

4. Підтверджую, що отримав кошти

Надсилаю на Ваш мейл листа, або телефоную, що кошти отримав. За 4 роки ще не було такого випадку, щоб клієнт оплатив гроші, а вони не прийшли. Тому, не переймайтеся.

5. Ви приїжджаєте до Львова - телефонуєте

Як тільки приїжджаєте на вокзал або на авто перетинаєте межі Львова - телефонуєте мені, щоб хтось із нас зустрів Вас біля квартири. Якщо потрібно - можете викликати таксі з вокзалу або автостанції

6. Зустрічаємось біля під'їзду будинку

Зустрічаємось біля під'їзду - я показую Вам, як користуватися замком (або кодовим замком) на дверях, допомагаю з валізами.

7. Оглядаєте квартиру

Показую Вам, де в оселі постільна білизна, фен, праска і т.д. Як користуватися водою, газовою плитою та всі інші нюанси. Якщо у Вас виникають запитання - запитуєте. Якщо чогось дуже-дуже важливого немає (наприклад, сковорідки, або фена) - одразу кажіть мені - обов'язково принесу.

8. Розраховуєтесь, переписую паспортні дані

Ви розраховуєтесь за вказаний термін оренди. Я переписую або фотографую Ваші паспортні дані. В жодному разі не забираю паспорт з собою! Це незаконно!

9. Домовляємось про виселення

Домовляємось про час виселення з квартири. Я залишаю Вам ключі. З цього моменту - якщо виникають якісь питання - телефонуйте.